2018-06-25

MAMY NAJLEPSZY WYNIK W DZIELNICY

w Próbnym Dzielnicowym Egzaminie Ósmoklasisty z Języka Angielskiego.
W maju 2018 odbył się próbny Dzielnicowy Egzamin Ósmoklasisty z Języka Angielskiego. W egzaminie tym uczniowie naszej szkoły uzyskali najlepszy wynik w dzielnicy, a w szczególności uczniowie klasy 7a dwujęzycznej zajęli pierwsze miejsce we wszystkich typach zadań z języka angielskiego, co prezentuje załączone sprawozdanie z egzaminu.

2018-05-22

Sukces uczennic SP 380 w Warszawskich Olimpiadach języka Angielskiego

Uczennice klas dwujęzycznych naszej szkoły: Magdalena Jaworska i Anna Szkólska zostały finalistkami konkursu Warszawskie Olimpiady Języka Angielskiego.

Magdalena Jaworska

została laureatką i zajęła I miejsce

GRATULACJE!

2018-02-16

Wyniki konkursu na podcast

Do pobrania nagrodzone prace:
PODCASTY
FOTOCASTY
Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród ufundowanych przez Burmistrza Dzielnicy Targówek w konkursie na podcast/vodcast/fotocast.

2018-02-05

Szkoła jest certyfikowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge z języka angielskiego

2017-12-07

z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Jana Pawła II w Warszawie

ogłasza

Międzyszkolny Konkurs

na najciekawszy podcast/vodcast/fotocast w języku obcym:

"Tradycje nieznane i mało znane"

Przygotuj podcast/vodcast/fotocast w języku obcym,
w którym zaprezentujesz temat naszego konkursu

Do udziału zapraszamy uczniów klas ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych oraz podstawowych dzielnicy Targówek.
Zwracamy się do nauczycieli języków obcych i informatyki z prośbą o zachęcenie uczniów do udziału w konkursie.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.szkolanakrasiczynskiej.pl/ oraz przesłany mailem do sekretariatów szkół dzielnicy Targówek.
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody ufundowane przez Burmistrza Dzielnicy Targówek

2017-11-14

VII Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego

W listopadzie 2017 odbył się VII Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego British Week zorganizowany przez Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego. W konkursie tym uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromne sukcesy:

I miejsce za prezentację multimedialną: Aleksandra Kot 2e
II miejsce za prezentację multimedialną: Kamila Krupa 2e
III miejsce za prezentację multimedialną: Aleksandra Zapendowska 2e oraz Adel Rais 2g
I miejsce za konkurs wiedzy o Szkocji: Katarzyna Gałązka 2e
II miejsce za konkurs wiedzy o Szkocji: Dominika Gajdzińska 2e