2018-06-20

Uczniowie klasy 3e gimnazjum Martyna Sobkowicz, Weronika Olszewska i Filip Jaciubek zostali finalistami ogólnopolskiego programu edukacji ekonomicznej "Młodzi Przedsiębiorczy" Fundacji CEO. Znaleźli się w grupie najlepszych, nagrodzonych 12-u zespołów ze 120 z całej Polski. Nagrodą był wyjazd z opiekunem p.K. Bieńkowską-Wasiluk na uroczystą galę finałową programu do Katowic. Serdecznie gratulujemy!!!

2018-04-26

Kolejny duży sukces naszego ucznia!

Z ogromną radością informujemy, że Mikołaj Kiembłowski, uczeń klasy 3b Gimnazjum zdobył 1 miejsce w 5 warszawskim konkursie "Fizyka i chemia w fotografii".
Nie od dzis wiadomo, że Mikołaj jest znakomitym fotografem ale prace które wykonał na konkurs przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich.
To już kolejny sukces Mikołaja w tym roku szkolnym, bo zajął również 3 miejsce w warszawskim konkursie "Młody Mechatronik" oraz 2 miejsce w dzielnicowym konkursie "Młodzi fizycy Targówka".
Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć niezwykłe zdjęcia Mikołaja, zapraszamy tutaj.

2017-03-29

W dniu 27.03.2017r. odbyły się mistrzostwa dzielnicy w badmintonie. Z ogromną przyjemnością informujemy, że obie nasze drużyny, dziewczęta: Martyna Kwiatkowska, Zuzanna Malarz, Julia Kot, Maria Michalska i chłopcy: Mateusz Wilk, Czarek Mitas, zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą dzielnicę w rozgrywkach na szczeblu warszawskim.
Zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy.

2017-01-27

Nasz kolejny sukces!

2016-12-19

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KATARZYNA SZWED kl.3f

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
ETAP WOJEWÓDZKI

KONKURS  HISTORYCZNY
WOJCIECH NOWICKI kl.2b

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZ.NIEMIECKIEGO

ALEKSANDRA KACPROWSKA kl.3f
 OLGA MICHALSKA kl.3f
 POLA PRÓCHNICKA kl.3f
 MILENA SMOLIŃSKA kl.3f
KATARZYNA SZWED kl.3f

KONKURS JĘZ.ANGIELSKIEGO "BRITISH WEEK"
WOJEWÓDZKI

II ETAP

FILIP OGORZAŁEK kl.3f

2016-12-05

Kolejny sukces naszej drużyny w konkursie "Młody Mechatronik"

W piątek 2 grudnia odbył się finał III edycji konkursu Młody Mechatronik. Nasza drużyna w składzie: Wojciech Królikiewicz, Jakub Kasprzak i Marek Sikorski (wszyscy z 3f) zajęła I miejsce, pokonując 6 świetnych drużyn z różnych dzielnic Warszawy. Aktywna praca na zajęciach Koła Fizycznego przyniosła znakomite rezultaty.
Na zdjęciu obok zwycięzcy wraz z pięknym pucharem, poniżej dyplomy i zbiorowe zdjęcie.

2016-12-01

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że w dzisiejszych Mistrzostwach Dzielnicy w tenisie stołowym nasi reprezentanci zdobyli dwa medale. Dziewczęta w składzie: Katarzyna Glegoła, Julia Kot i Martyna Wójcicka (wszystkie z kl. 2b) wywalczyły drugie miejsce.

Chłopcy w składzie: Paweł Borkowski kl. 2b, Konrad Rychter kl. 1e i Czarek Mitas kl. 2e wywalczyli pierwsze miejsce i awansowali do etapu Mistrzostw Warszawy, który odbędzie się 19.12.2016r.

Zawodnikom gratulujemy sukcesu!

2016-11-25

Nasi uczniowie bezkonkurencyjni!

Aleksander Kuch (kl. 2b), Oliwia Rolka (kl. 2h), Natalia Luchowska (kl. 2e) oraz Małgosia Jóźwicka (kl. 2e) zdobyli kolejno Grand Prix oraz pierwsze, pierwsze i drugie miejsce w kategorii  gimnazjum w 43. Konkursie Recytatorskim „O wielkich Polakach w poezji na przestrzeni dziejów”.
W eliminacjach łącznie wzięło udział 70 uczestników startujących w trzech kategoriach. Jury, podczas ogłaszania wyników i wręczania nagród, zwróciło uwagę na bardzo wysoki poziom tegorocznej edycji i ogromny wkład pracy wszystkich nauczycieli, dzięki którym uczniowie osiągają sukcesy. Naszych finalistów przygotowywały p. Karolina Myarkovska i p. Joanna Kacperczyk - Michalska.