Ul. Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Aktualności
2018-06-20

Uczniowie klasy 3e gimnazjum Martyna Sobkowicz, Weronika Olszewska i Filip Jaciubek zostali finalistami ogólnopolskiego programu edukacji ekonomicznej "Młodzi Przedsiębiorczy" Fundacji CEO. Znaleźli się w grupie najlepszych, nagrodzonych 12-u zespołów ze 120 z całej Polski. Nagrodą był wyjazd z opiekunem p.K. Bieńkowską-Wasiluk na uroczystą galę finałową programu do Katowic. Serdecznie gratulujemy!!!

2018-04-26

Kolejny duży sukces naszego ucznia!

Z ogromną radością informujemy, że Mikołaj Kiembłowski, uczeń klasy 3b Gimnazjum zdobył 1 miejsce w 5 warszawskim konkursie "Fizyka i chemia w fotografii".
Nie od dzis wiadomo, że Mikołaj jest znakomitym fotografem ale prace które wykonał na konkurs przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich.
To już kolejny sukces Mikołaja w tym roku szkolnym, bo zajął również 3 miejsce w warszawskim konkursie "Młody Mechatronik" oraz 2 miejsce w dzielnicowym konkursie "Młodzi fizycy Targówka".
Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć niezwykłe zdjęcia Mikołaja, zapraszamy tutaj.

2017-03-29

W dniu 27.03.2017r. odbyły się mistrzostwa dzielnicy w badmintonie. Z ogromną przyjemnością informujemy, że obie nasze drużyny, dziewczęta: Martyna Kwiatkowska, Zuzanna Malarz, Julia Kot, Maria Michalska i chłopcy: Mateusz Wilk, Czarek Mitas, zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą dzielnicę w rozgrywkach na szczeblu warszawskim.
Zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy.

2016-12-05

Kolejny sukces naszej drużyny w konkursie "Młody Mechatronik"

W piątek 2 grudnia odbył się finał III edycji konkursu Młody Mechatronik. Nasza drużyna w składzie: Wojciech Królikiewicz, Jakub Kasprzak i Marek Sikorski (wszyscy z 3f) zajęła I miejsce, pokonując 6 świetnych drużyn z różnych dzielnic Warszawy. Aktywna praca na zajęciach Koła Fizycznego przyniosła znakomite rezultaty.
Na zdjęciu obok zwycięzcy wraz z pięknym pucharem, poniżej dyplomy i zbiorowe zdjęcie.

2016-12-01

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że w dzisiejszych Mistrzostwach Dzielnicy w tenisie stołowym nasi reprezentanci zdobyli dwa medale. Dziewczęta w składzie: Katarzyna Glegoła, Julia Kot i Martyna Wójcicka (wszystkie z kl. 2b) wywalczyły drugie miejsce.

Chłopcy w składzie: Paweł Borkowski kl. 2b, Konrad Rychter kl. 1e i Czarek Mitas kl. 2e wywalczyli pierwsze miejsce i awansowali do etapu Mistrzostw Warszawy, który odbędzie się 19.12.2016r.

Zawodnikom gratulujemy sukcesu!

2016-11-25

Nasi uczniowie bezkonkurencyjni!

Aleksander Kuch (kl. 2b), Oliwia Rolka (kl. 2h), Natalia Luchowska (kl. 2e) oraz Małgosia Jóźwicka (kl. 2e) zdobyli kolejno Grand Prix oraz pierwsze, pierwsze i drugie miejsce w kategorii  gimnazjum w 43. Konkursie Recytatorskim „O wielkich Polakach w poezji na przestrzeni dziejów”.
W eliminacjach łącznie wzięło udział 70 uczestników startujących w trzech kategoriach. Jury, podczas ogłaszania wyników i wręczania nagród, zwróciło uwagę na bardzo wysoki poziom tegorocznej edycji i ogromny wkład pracy wszystkich nauczycieli, dzięki którym uczniowie osiągają sukcesy. Naszych finalistów przygotowywały p. Karolina Myarkovska i p. Joanna Kacperczyk - Michalska.