Rekrutacja

Biblioteka

Fotogaleria

Kontakt

Tel. (22) 675 63 03
e-mail: gimnazjumpiec@wp.pl
Ul. Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa

Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2016/2017



WOM - DWUBÓJ CHŁOPCÓW
5 MIEJSCE W WARSZAWIE
WOM - DWUBÓJ DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE W WARSZAWIE
LEKKOATLETYKA DZIEWCZĄT
12 OSÓB ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ DO WOM-u
LEKKOATLETYKA CHŁOPCÓW
12 OSÓB ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ DO WOM-u
WOM - LEKKOATLETYKA DZIEWCZĄT
10 MIEJSCE MARTYNA KWIATKOWSKA W BIEGU NA 600m
1 MIEJSCE MAŁGORZATA JÓŹWICKA W BIEGU NA 100m ( KWALIFIKACJA DO MJMS)

MIMS (MAZOWIECKIEIGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)
3 MIEJSCE - MAŁGORZATA JÓŹWICKA W BIEGU NA 100m
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
3 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
BADMINTON DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
BADMINTON CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
PŁYWANIE DZIEWCZĄT
4 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PŁYWANIE CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
WOM - BADMINTON DZIEWCZĄT
8 MIEJSCE W WARSZAWIE
WOM - BADMINTON CHŁOPCÓW
10 MIEJSCE W WARSZAWIE
DWUBÓJ DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
DWUBÓJ CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
WOM - TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
9 MIEJSCE PAWEŁ BORKOWSKI, CZAREK MITAS, KONRAD RYCHTER
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PILKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
V MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
V MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
WOM - SZTAFETA PRZEŁAJOWA CHŁOPCÓW
10 MIEJSCE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
I MIEJSCE CHŁOPCÓW W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
II MIEJSCE DZIEWCZĄT W DZIELNICY TARGÓWEK
WOM BIEGI PRZEŁAJOWE
14
MIEJSCE KAMIL RUTA
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
BIEGI PRZEŁAJOWE
23 OSOBY ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO WOM-U


Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2015/2016


WOM LEKKOATLETYKA
II MIEJSCE NA 100 METRÓW MAŁGORZATA JÓŹWICKA
II MIEJSCE NA 100 METRÓW RAFAŁ SZMAJSER

VI MIEJSCE NA 100 METRÓW BARTOSZ BAJERA
LEKKOATLETYKA W DZIELNICY
20 OSÓB ZAJĘŁO MEDALOWE POZYCJE I ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ DO ZAWODÓW W WARSZAWIE (WOM)
DWUBÓJ LEKKOATLETYCZNY W DZIELNICY
II MIEJSCE CHŁOPCÓW
XVIII MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
IV MIEJSCE KAMIL RUTA, X MIEJSCE GRZEGORZ DOŁOWY
WOM, BADMINTON DZIEWCZĄT
IX-XII MIEJSCE MARYSIA MICHALSKA, MARTYNA KWIATKOWSKA, JULIA KOT
PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W DZIELNICY
I MIEJSCE DZIEWCZĄT, i MIEJSCE CHŁOPCÓW (KWALIFIKACJE DO WOM)
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W DZIELNICY
III MIEJSCE DZIEWCZĄT, III MIEJSCE CHŁOPCÓW
BADMINTON DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK (KWALIFIKACJA DO WOM)
BADMINTON CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
V MIEJSCE DZIEWCZĄT, I MIEJSCE CHŁOPCW (KWALIFIKACJA DO WOM)
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT, V MIEJSCE CHŁOPCÓW
WOM TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE ŁUKASZ JAMORSKI, CEZARY CZAMARA, PAWEŁ BORKOWSKI
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT, IV MIEJSCE CHŁOPCÓW
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT
BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT 
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
III MIEJSCE W WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
GRZEGORZ DOŁOWY
V MIEJSCE WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻYW BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
KAMIL RUTA
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK