Koło fizyczne

2016-06-02

Spotkanie Kół Fizycznych i Chemicznego za nami.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole miało miejsce niezwykłe forum naukowe. Spotkali się członkowie Kół Fizycznych gimnazjów Targówka oraz Koła Chemicznego naszego Gimnazjum wraz z opiekunami.
Uczniowie wspaniale zaprezentowali przygotowane wcześniej doświadczenia dzieląc się swą wiedzą i pasją.
Przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

2013-04-18

Pokazy Fizyczne uczniów

Po raz kolejny w Zespole Szkół Nr 113 odbyło się spotkanie Kół Fizycznych Targówka. Jak zwykle nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, prezentując autorskie eksperymenty. Prezentujemy fotorelację.

2012-03-23

Koło Fizyczne

Zajęcia koła odbywają się w środy od godziny 7.15. Pomimo tak wczesnej pory, kilkunastoosobowa grupa pasjonatów zjawia się w pracowni fizycznej, by poeksperymentować czy rozwiązywać zadania i problemy.

W dniu 5 grudnia 2011 roku gościliśmy w Gimnazjum 142, gdzie odbyły sie uczniowskie pokazy doswiadczeń fizycznych. Pięknie zaprezentowała się też nasza ekipa.