Rekrutacja

Biblioteka

Fotogaleria

Kontakt

Tel. (22) 675 63 03
e-mail: gimnazjumpiec@wp.pl
Ul. Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Aktualno¶ci


Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2014/2015



PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT



PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK 
IX MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK




Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2013/2014


W RYWALIZACJI SPORTOWEJ POMIĘDZY WSZYSTKIMI GIMNAZJAMI DZIELNICY TAGÓWEK W ŁĄCZNEJ PUNKTACJI PO WSZYSTKICH KONKURENCJACH NASI REPREZENTANCI ZAJĘLI II MIEJSCE.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT


PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

RINGO
V MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK  

DWUBÓJ NOWOCZESNY CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK 
  
DWUBÓJ NOWOCZESNY DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
 
PŁYWANIE CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK 
  
PŁYWANIE DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
 
PIŁKA SIATKOWA  DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

VII MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY  MŁODZIEŻY

   PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
V MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY  MŁODZIEŻY

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
V MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2012/13



II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI GIMNAZJÓW W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

RINGO
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

LEKKA ATLETYKA CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

LEKKA ATLETYKA DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

DWUBÓJ CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

DWUBÓJ DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
V MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE
II MIEJSCE W KATEGORII KLAS I i II – DZIEWCZĘTA
I i II MIEJSCE W KATEGORII KLAS III – DZIEWCZĘTA
I,II i III MIEJSCE W KATEGORII KLAS III - CHŁOPCY

PŁYWANIE CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PŁYWANIE DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK

PIŁKA SIATKOWA  DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK 
VII MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK    

Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum 145
w roku szkolnym 2011/12



PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
III MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
VI MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
BIEGI PRZEŁAJOWE
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
XII MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYM BIEGU CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W SZTAFETOWYM BIEGU DZIEWCZĄT
20 UCZNIÓW INDYWIDUALNIE AWANSOWAŁO DO FINAŁÓW WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
BASEBAL
II MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
III MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
IX MIEJSCE W WARSZAWIE W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PŁYWANIE DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
PŁYWANIE CHŁOPCÓW
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
DWUBÓJ DZIEWCZĄT
II MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
DWUBÓJ CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
I MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK W HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI VIII DNI PAPIESKICH
RINGO
IV MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
LEKKA ATLETYKA CHŁOPCÓW
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
LEKKA ATLETYKA DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W DZIELNICY TARGÓWEK
W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ZAWODACH FINAŁOWYCH W LEKKIEJ
ATLETYCE UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZAJĘLI :

LECH MACKIEWICZ – I MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ
ERYK PĘSZYŃSKI – V MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ

SZTAFETA 4X100 M DZIEWCZAT W SKŁADZIE; GRUCHAŁA, JĘDRYSIAK P, NASIADKA, KALIŃSKA – V MIEJSCE ADRIANNA KALIŃSKA – V MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ

YEVGEN PAWLUK – VI MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ