Rekrutacja

Biblioteka

Fotogaleria

Kontakt

Tel. (22) 675 63 03
e-mail: gimnazjumpiec@wp.pl
Ul. Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016





LP
Nazwisko i imię
DZIEŃ
GODZINA
RODZAJ ZAJĘĆ
1.
Baczewski Grzegorz
poniedziałek
15.20-16.15
koło filozoficzne
2.
Baj Witold
środa
wtorek, czwartek
7.00 - 8.00
7.30 - 8.00
koło fizyczne
konsultacje z fizyki
3.
Bieńkowska Wasiluk
Katarzyna
środa
środa
13.30 -14.30
14.30 -15.30
konsultacje
Koło przedsiębiorczości kl.3
4.
Bojanowska Agata
poniedziałek
wtorek
14.25 - 15.25
konsultacje
koło j. hiszpańskiego
5.
Bojanowska Agnieszka
wtorek
piątek
14.25 - 15.25
11.30 - 12.30
konsultacje
koło jezyka hiszpańskiego kl. 1e
6.
Bogusz Dawid
środa
14.30 - 16.30
pływalnia
7.
Borkowska Joanna
środa
czwartek
14.25 - 15.25
15.20 - 16.20
konsultacje
8.
Cichocki Tomasz
środa
14.30 - 15.30
konsultacje
9.
Miarkowska Karolina
wtorek
czwartek
czwartek
14.30 -15.30
14.30 - 15.30
15.30 - 16.30
konsultacje (rozmowy)
konsultacje (prace pisemne)
warsztaty teatralne
10.
Dołęgowska Agnieszka
wtorek
środa
czwartek
14.35 -15.20
14.35 - 15.20
13.40 - 14.25
terapia pedagogiczna
pomoc psychologiczno - pedagogiczna
11.
Drzewska Agnieszka
poniedziałek
14.25 - 16.25
chór
12.
Durek Małgorzata
wtorek
14.30 - 15.45
w planie
konsultacje
matematyka w kl. 2d
13.
Dziem Konrad
piątek
15.20 - 15.15
konsultacje
14.
Dziewulska Dorota
wtorek
środa
14.35 - 15.35
13.30 - 14.30
konsultacje
15.
Janaszek Zbigniew
wtorek
czwartek
15.15 - 15.45
14.30 - 16.00
konsultacje
koło informatyczne i konsultacje
16.
Jaworski Andrzej
poniedziałek
14.30 - 16.30
basen
17.
Kalicińska Olga
środa
czwartek
15.30 - 16.30
14.30 - 15.30
konsultacje j.angielski
18.
Kacperczyk Michalska
Joanna
wtorek
13.30 - 15.30
konsultacje
19.
Kasprzycka Anna
wtorek
środa
czwartek
7.25 - 3.35
14.30 - 15.30
7.25 - 7.35
konsultacje j. francuski
koło j. włoskiego
konsultacje j. francuski
20.
Konieczna Joanna
wtorek
14.30 - 16.00
koło dekoracyjne - plastyczno
21.
Kotarbińska Serwin
Magdalena
czwartek
piątek
14.30 - 15.30
konsultacje
22.
Kozłowska Ewa
środa
(co 2 tydzień)
14.30 - 15.30
konsultacje
23.
Kożuch Bożena
poniedziałek
13.30 - 15.30
konsultacje j. niemiecki
24.
Laskowska Ptak Anna
środa
14.30 - 16.30
konsultacje
koło chemiczne
25.
Leoniak Piotr
wtorek
piątek
14.30 - 15.30
konsultacje j. rosyjski
konsultacje/ przygotowanie do egzaminu
26.
Litwiniak Elżbieta
poniedziałek
wtorek
(co 2 tydzień)
14.30 - 15.30
konsultacje
27.
Ławrecka Marzena
piątek
13.40 - 14.40
14.25 - 15.45
konsultacje j. niemiecki
przygotowanie do egzaminu
28.
Macios Przemysław



29.
Małachwiejczyk Aneta
poniedziałek
wtorek
14.30 - 15.30
pomoc psychologiczno - pedagog
terapia pedagogiczna
30.
Marszałek Katarzyna
wtorek
14.35 - 15.30
konsultacje
31.
Molska Beata
środa
czwartek
15.00 - 16.00
16.00-16.45
koło biblioteczne
32.
Mossakowski Paweł
poniedziałek
15.30 - 17.30
badminton / ringo
33.
Nowicka Radwańska
Sylwia
wtorek
czwartek
14.30 - 15.30
14.30 -15.30
konsultacje
przygotowanie do egzaminu
34.
Osmólski Ryszard
piątek
15.30 - 17.30
koszykówka
35.
Ozon Marta
wtorek
12.45 - 13.30
14.35 - 15.20
konsultacje
koło graficzne
36.
Rusinek Kowalska
Joanna
wtorek
środa
14.35 - 15.20
14.35 - 15.50
konsultacje
gra w scrabble
37.
Smoleń Ewa


po uprzednim umówieniu się
38.
Sokół Joanna
wtorek
czwartek
15.00 - 16.00
14.00 - 15.00
koło literackie
39.
Sołdek Bożena
wtorek
czwartek
czwartek
14.30 - 15.30
14.30 - 16.30
15.30 - 16.30
koło samorzadu szkolnego
konsultacje j. niemiecki
40.
Stachurski Paweł
wtorek
piątek
7.00 - 8.00
konsultacje
koło historyczne
41.
Surdyk Justyna
czwartek
15.20 - 16.20
konsultacje
42.
Szpirowski Mariusz
środa
czwartek
8.00 - 9.00
10.30 - 11.30
zajęcia z wychowacą kl. 1h
43.
Szydlik Adrian
środa
19.00 - 21.00
miecz japoński
baseball
44.
Śliwak Manowska
Ewa
poniedziałek
15.30 - 17.30
piłka siatkowa
45.
Umiastowska Izabella
środa
15.30 - 17.30
tenis stołowy
46.
Walczyk Edyta
wtorek
13.30 - 14.30
14.30 - 15.30
konsultacje
koło j. niemieckiego
47.
Warchoł Radosław
czwartek
sobota
14.30 - 16.30
wg harmonogramu
na stonie
internetowej
konsultacje
wycieczki
48.
Wróblewski Leszek
wtorek
piątek

14.30 - 15.30
konsultacje
49.
Zawadyl Małgorzata
wtorek
13.30 - 15.30
konsultacje
50.
Zawadzka Anna
środa
środa
14.35 - 15.35
15.30-16.35
konsultacje
koło